Fast Rotator

fast-rotator-logoJesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem firmy FastRotator w Polsce.
Urządzenia firmy FastRotator, które Państwu proponujemy, ułatwiają proces spawania ciężkich konstrukcji stalowych, pozwalając zaoszczędzić na czasie pozycjonowania, a co za tym idzie obniżają koszty produkcji. Proszę zwrócić uwagę, iż rozwiązanie to jest chronione patentem.

FastRotator to innowacyjne urządzenie, wspomagające spawanie konstrukcji. Jego cechą charakterystyczną jest prostota i wydajność procesu. Pozwala ono na płynną rotację elementów w szybszy i w pełni kontrolowany sposób, redukując wykorzystanie suwnic do łatwego załadunku i rozładunku.

  • Zapewnienie 40% wzrostu produktywności
  • Niezależność stanowisk roboczych
  • Funkcjonalność i elastyczność
  • Łatwy załadunek i rozładunek
  • Bezpieczeństwo pracy
  • Innowacyjna forma

fast-rotator-1fast-rotator-2fast-rotator-5

FastRotator może być dostosowany do ciężaru i rozmiaru części, które trzeba obracać. Zastosowanie takiego urządzenia wykazuje 40% wzrost wydajności w procesach: montażu i spawania.

W łatwy sposób (w ciągu zaledwie kilku sekund) FastRotator pozwala spawaczowi łatwo i bezpiecznie obrócić elementy, dostosowując wysokość roboczą do ergonomicznej pozycji. Jego prostota, pozwala na znaczną redukcję wykorzystania suwnic, zapewniając niezależność i wygodę pracy.

Z tym jedynym i wyjątkowym urządzeniem macie Państwo gwarancję jakości. Oferuje ono niezawodny proces z minimalną niezbędną przestrzenią roboczą, oraz znaczne zmniejszenie czasu na operacje manipulacji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: www.fastrotator.com

Pobierz katalog

 

fast-rotator-3fast-rotator-6fast-rotator-4


Pobierz prezentację firmy GP Industry Support