Formowanie metalu

leifeld GP Industry Support w 2016 roku podpisało umowę agencyjną z firmą Leifeld Metal Spinning AG do reprezentowania jej na prawach wyłączności na Rynku Polskim.

Leifeld Metal Spinning

Leifeld Metal Spinning AG jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji obrabiarek do bezwiórowej obróbki plastycznej. 170 zaangażowanych i doświadczonych pracowników zapewnia najwyższą jakość rozwiązań produktowych i procesowych szytych na miarę. Poprzez ponad 6000 maszyn sprzedanych w ponad 60 krajach, Leifeld udowadnia swoje unikalne kompetencje i know-how.

img1

Technologie

Leifeld jest wiodącym producentem wyoblarek i maszyn opartych na technologii wygniatania kształtującego (flow-forming) i ma na swoim koncie pionierskie dokonania na obu polach. Zarówno wysokie kwalifikacje zawodowe oraz innowacyjne rozwiązania techniczne gwarantują optymalne rezultaty i rozwiązania gotowe do zastosowania w produkcji seryjnej.

Przewężanie

Przewężanie

Flow Forming

Flow Forming

Wyoblanie

Wyoblanie

Profilowanie

Profilowanie

Sektory przemysłu

Technologie Leifeld oferują szeroką gamę możliwości aplikacyjnych. (Kliknij link, aby uzyskać dodatkowe informacje)

image012Przemysł motoryzacyjny

 

image013Przemysł budowlany

 

image014Systemy oświetleniowe

 

image015Przemysł chemiczny

 

image016Przemysł lotniczy

 

image017Sprzęt AGD

 

image018Przemysł wentylacyjny

 

image019Inżynieria

 

image020Obróbka plastyczna metali

 

image021Przemysł muzyczny

 

image022Dennice i lejki zbiorników

 

Mając pozycję lidera innowacyjnych rozwiązań nieustannie poszukujemy nowych aplikacji. Prosimy o przedstawienie nam Państwa projektu.

image025Seria AFPM

Nowa koncepcja maszyny AFPM ma niezrównane korzyści przy produkcji cylindrycznych, stożkowych lub nawet stopniowanych rur i słupów ze względu na dużą elastyczność, niskie koszty inwestycyjne i oprzyrządowania, a także ogromny potencjał redukcji wagi detali.

image026Seria EN

Leifeld wyprodukował, sprzedał i wdrożył ponad 100 maszyn do przewężania. Jest to dowód kompetencji i innowacyjności firmy Liefeld oraz jakości jej produktów. Dowiedz się więcej na ten temat.

image028Seria FFC

Zaawansowana technologia wygniatania kształtującego (flow-forming) w najlepszej postaci: o wysokiej dokładności wymiarowo-kształtowej, elastyczna i oszczędna. Oszczędności materiału na zastosowanych do produkcji półproduktach odgrywają decydującą rolę w nowoczesnych technologiach opartych na wykorzystaniu lżejszych i skomplikowanych komponentów w układach napędowych.

image030Seria KSA

Seria KSA przekonuje swoją wysoką precyzją obróbki wymagających elementów w urządzeniach zapewniających bezpieczeństwo -takich jak szczeliny pierścienia uszczelniającego w tłoczkach hamulcowych lub w obudowach sprzęgła.

image032Seria PFC

Maszyny PFC realizują po mistrzowsku procesy profilowania jak rozszczepienie, zawijanie i walcowanie. Profilowanie poprzez formowanie promieniowe przedstawia tanią alternatywę wytwarzania kół pasowych. Koła pasowe uzyskiwane z obróbki mechanicznej odlewów, lub litego bloku materiału, są stosunkowo kosztowne pod względem zarówno czasu produkcji, jak i materiałów.

image034Seria SC

Czy szukają Państwo konkurencyjnej alternatywy dla tradycyjnych metod, takich jak głębokie tłoczenie czy przetłaczanie? Leifeld stale rozwija i udoskonala technologie wyoblania. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w serii SC mówią same za siebie.

image037Seria ST

Idealna do produkcji precyzyjnych symetrycznych-obrotowo profili zamkniętych. Technologia cylindrycznego wygniatania kształtującego (flow-forming) umożliwia ogromny potencjał w optymalizacji wagi detali, redukcji etapów produkcji i kontrolowanej grubości ścianek.

image039Seria WSC

Lekka konstrukcja jest szczególnie istotna zwłaszcza w przemyśle motoryzacyjnym. Ten problem został rozwiązany przez technologię wygniatania kształtującego (flow-forming) kół gwarantującą oszczędności surowców. Seria WSC oferuje doskonałą jakość produktu, zapewniając lekkie i jednocześnie stabilne koła.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: www.leifeldms.de

 


Pobierz prezentację firmy GP Industry Support