PRASY HYDRAULICZNE – Sigma

Jesteśmy jedynym i wyłącznym przedstawicielem firmy SIGMA PRESSE w Polsce

cid:image002.jpg@01D937C4.B05D4300

SIGMA PRESSE Ltd znajduje się w strefie przemysłowej Stezzano, w prowincji Bergamo, na obszarze obejmującym magazyn przeznaczony do budowy pras oraz montażu i testowania. 

cid:image004.jpg@01D937C4.B05D4300

W swojej bogatej ofercie firma Sigma posiada prasy hydrauliczne o nacisku do 5 000 ton, które mogą być wykorzystane w następujących sektorach/procesach przemysłu: 

  • Automotive;
  • gięcia blach (produkowane są także prasy do testowania form typu „yawn”);
  • prasy hydrauliczne do produkcji przeciwwag;
  • do prasowania i spiekania proszków metali;
  • przy materiałach kompozytowych;
  • w przemysłe ceramicznym;
  • prasy  hydrauliczne do kalibracji rur;
  • prasy dla przemysłu gumowego (uszczelki, melamina, klocki hamulcowe);
  • prasy do testowania form typu „yawn”.

Wszystkie prasy są wykonywane na życzenie klienta – wyposażone w załadunek i rozładunek formy, z możliwością zamontowania automatycznego stołu do wymiany formy oraz dolnego i górnego uchwytu wykroju. Ponadto nasze prasy posiadają certyfikaty zgodne z dyrektywą europejską i spełniają wszystkie normy prawne oraz stanowią idealne rozwiązanie do pracy w całkowitym bezpieczeństwie.

cid:image006.jpg@01D937C4.B05D4300

PRASY ELEKTRYCZNE

SIGMA PRESSE produkuje elektryczne prasy śrubowe z falownikiem z pełnym poszanowaniem natury. Prasy zapewniają możliwość regulacji prędkości i położenia suwaka w czasie rzeczywistym z wyjątkową precyzją. Tryb swobodnego cyklu pozwala naśladować funkcje pras hydraulicznych. Prasy elektryczne w przeciwieństwie do hydraulicznych nie zużywają oleju. Prasa elektryczna jest prasą mechaniczną zdolną dostosować się do wszystkich potrzeb związanych z formowaniem, od wybijania do głębokiego tłoczenia.

cid:image008.jpg@01D937C4.B05D4300

SYSYTEM ENERGY SAVE 

SIGMA PRESSE jest silnie zmotywowana do poszukiwania nowych zastosowań, w szczególności realizuje program ENERGY SAVE. Studiując i produkując prasy serwo z układami hydraulicznymi o wysokiej efektywności energetycznej, które pozwalają użytkownikowi końcowemu w jego cyklu produkcyjnym na zmniejszenie zużycia energii od 40% do 60% w porównaniu z tradycyjnym układem hydraulicznym. Pozwala również na znaczną redukcję hałasu, uzyskując lepsze przyspieszenia i prędkości. System ENERGY SAVE prawie całkowicie eliminuje przegrzewanie się oleju hydraulicznego, a tym samym zmniejsza jego zużycie, a także oszczędza energię poprzez redukcję ciepła.

energy-save

Więcej informacji na: www.sigmapresse.com/en/ 


Pobierz prezentację firmy GP Industry Support